Ödeme Bilgilendirmesi

Soru 1: Hangi kredi kartları ile ödeme yapabilirim ?
 
Cevap 1: Reverse Osmosis sistemini kullanarak, üzerinde Master/VISA logosu bulunan bütün kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca ATM/Bankamatik kartları ile de ödeme yapabilirsiniz.
 
Soru 2: Hangi kredi kartları ile taksitli ödeme yapabilirim  ?
 
Cevap 2: Şu aşamada Reverse Osmosis‘de Bonus, Maximum, CardFinans ve AsyaCard'a ait kredi kartları ile taksitli olarak ödeme yapılabilmektedir. Çok kısa süre içerisinde Axess ve World kredi kartları ile de taksitli ödeme yapılabilecektir.. Çok yakında 7 bankaya ait bütün kredi kartları ile taksitli olarak ödeme gerçekleşecektir.
 
Soru 3: Taksitli olarak yapılan işlemlerde iade prosedürü nasıl işliyor ?
 
Cevap 3: Firmamızdan taksitli olarak ödeme yapan bir kullanıcıya ürün bedelini iade etmeniz durumunda, ürün bedeli, firmanızdan, işlemi yapan kullanıcının bankasına aktarılacaktır. Bu aşamadan sonra dikkat edilmesi gereken nokta, bankanın, ürün bedelini her ay taksit tutarı kadar iade edeceğidir.
 
Örneğin bir kullanıcımız 900 TL’lik bir ürünü 9 taksit ile aldınız fakat ürünü beğenmediniz ve ürün bedelini kredi kartına iade ettiniz. Bu tutar, müşterimizin kredi kartına 9 ay boyunca her ay +100 TL olarak yansıyacaktır.
Taksitli ödemelerin iadelerinde sorun yaşamamak için bu konu hakkında kullanıcılarımıza buradan bilgi verilmektedir.
Neden Biz

İnternet sitemiz üzerinden su arıtma,su arıtma cihazı,su arıtma cihazları ve reverse osmosis su arıtma cihazlarına kolayca sahip olabilirsiniz.

7/24 İletişim Ve Sipariş Hattı :0506 852 15 15
İletişim Bilgilerimiz: Atb İş Merkezi C Blok No:47 Macunköy / Yenimahalle / Ankara